Serce 0 Ulubione

Biura Skierniewice - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Biuro, ul. Reymonta

Skierniewice,łódzkie

199 000 zł17,40 m² 11 436,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż w Skierniewicach, ul. Reymonta 16 oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 17,40 m , położony w doskonale znanym pawilonie handlowo-usługowym przy ul. Reymonta 16.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

55 zł/m²12 m² 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy położony na I piętrze budynku biurowo usługowego w południowej części Skierniewic. Jeden pokój o powierzchni 13m.kw. W dobrym stanie. Dla prawnika, księgowej lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł63,41 m² 3 611,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy na osiedlu widok w Skierniewicach. Na sprzedaż kameralny lokal usługowy o powierzchni 63,41m , położony w popularnej części osiedla Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 000 zł78,10 m² 8 501,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - Skierniewice, centrum, przy samym rynku. Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o pow. 78,10mkw i dużym potencjale, położony w sercu Skierniewic - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²807,19 m² 20 180 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Adama Mickiewicza 2/4, skierniewice Powierzchnia uż.: 807,19 m2 Grunt: dz. ewid. Nr 38/1, 38/2, 39/1,39/2 o łącznej pow.3716,00m Cena: 25 zł/m2 netto Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piękny, duży lokal w centrum miasta, z możliwością wielorakiego wykorzystania. Lokal ten zajmuje pierwsze piętro; w tych pomieszczeniach można wykonać dowolny podział.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

48 zł/m²19 m² 912 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy położony na piętrze budynku biurowo usługowego w południowej części Skierniewic. Jeden pokój o powierzchni 19m.kw. W dobrym stanie. Dla prawnika, księgowej lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

27,27 zł/m²220 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal pod działalność biurową, wzorcownię, medyczną oraz inne. Pierwsze piętro domu z niezależnym wejściem przy ruchliwej ulicy z dużymi witrynami przeznaczone pod każdy rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

46 zł/m²27 m² 1 242 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy położony na piętrze budynku biurowo usługowego w południowej części Skierniewic. Jedno pomieszczenie biurowe o powierzchni 28m.kw. W dobrym stanie. Dla prawnika, księgowej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

44 zł/m²44 m² 1 936 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy położony na piętrze budynku biurowo usługowego w południowej części Skierniewic. Jedno pomieszczenie biurowe o łącznej powierzchni 44m.kw. pomieszczeniu półścianką.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 19-go Lutego

Widok,Skierniewice

359 000 zł67 m² 5 390,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lub do wynajęcia lokal handlowo- usługowy w prężnie obecnie rozwijającej się części osiedla Widok. Niebawem w tej okolicy zamieszka kilkuset nowych lokatorów, a zatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 19-go Lutego

Widok,Skierniewice

28,74 zł/m²87 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy w prężnie obecnie rozwijającej się części osiedla Widok. Niebawem w tej okolicy zamieszka kilkuset nowych lokatorów, a zatem znacząco wzrośnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rynek

Centrum,Skierniewice

338 000 zł36 m² 9 486,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w samym sercu Skierniewic 35,63 m w odrestaurowanej kamienicy przy Rynku! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Nie potrzebujesz wielkiej przestrzeni, by zarabiać -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Widok,Skierniewice

50 zł/m²160 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lex nieruchomości tel. Oferujemy Państwu powierzchnię usługowo-biurową o powierzchni 160,21 m , na które składają się 3 łazienki z wc, wolna przestrzeń do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Widok,Skierniewice

50 zł/m²160 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Skierniewice

Centrum,Skierniewice

199 000 zł29 m² 6 955,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 28,61 m2, położony przy ruchliwej ulicy z dużym natężeniem ruchu pieszego, w pobliżu rynku, urzędów miejskich i bardzo dużej ilości świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Skierniewice

76,98 zł/m²71 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca z potencjałem w doskonałej lokalizacji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego lokalu użytkowego, mieszczącego się w nowo wyremontowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Skierniewice

Centrum,Skierniewice

50 zł/m²67 m² 3 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro 67 m2 z własną łazienką w Białym Domu w Skierniewicach do wynajęcia. Lokal biurowy trzypokojowy z własną łazienką i wc w budynku biurowo - usługowym, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Skierniewice

Widok,Skierniewice

27,41 zł/m²36 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokalu użytkowego na osiedlu Widok w Skierniewicach Mam do zaoferowania lokal użytkowy na osiedlu Widok w Skierniewicach. Bardzo niski czynsz najmu bo tylko 1000 zł. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Skierniewice

Centrum,Skierniewice

50 zł/m²15 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pomieszczenie biurowe 15 m2 w Białym Domu w Skierniewicach do wynajęcia Pomieszczenie biurowe w budynku biurowo - usługowym, wśród bardzo dużej ilości biur. Zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Skierniewice

Centrum,Skierniewice

50 zł/m²20 m² 975 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pomieszczenie biurowe 19,5 m2 w Białym Domu w Skierniewicach do wynajęcia Pomieszczenie biurowe w budynku biurowo - usługowym, wśród bardzo dużej ilości biur. Zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

20,78 zł/m²650 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wynajem hali wraz z biurami o powierzchni 650 m2 z miejscami parkingowymi w Skierniewicach Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu prestiżowy budynek biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mszczonowska

Centrum,Skierniewice

33 zł/m²300 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal w samym centrum Skierniewic przy ul. Mszczonowskiej 20. Cena najmu za parter: 9.900 zł + VAT Ma własny parking wyłożony kostką. W budynku na piętrze - mieści się sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

38,46 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal, część hali 130 m2 przy ruchliwej ulicy na ogrodzonym placu. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu wysoki standard dwa niezależne wejścia biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

26,67 zł/m²75 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na I piętrze w centrum Skierniewic Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu prestiżowa lokalizacja prestiżowy budynek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

60 zł/m²10 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

A trakcyjne lokale skierniewice Dogodna lokalizacja na prowadzenie różnorodnych form działalności gospodarczej i nie tylko. Lokale od 10 m2 do 900 m2 na parterze i piętrze budynku. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana III Sobieskiego

Skierniewice,łódzkie

12 zł/m²89 m² 1 064 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio - bez prowizji Skierniewice, ul. Sobieskiego 75 Moduł biurowo magazynowy o powierzchni 88,7 m2 (48m2 część biurowa, 40,7 m2 magazynowa), zlokalizowany na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana III Sobieskiego

Skierniewice,łódzkie

12 zł/m²50 m² 599 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio - bez prowizji Skierniewice, ul. Sobieskiego 75 Moduł biurowo-magazynowy o powierzchni 50 m2 (możliwość adaptacji na np. magazynek), składający się z 2 pomieszczeń, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

1 100 000 zł3 355 m² 327,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego! Nieruchomość położona w bezpośredniej bliskości centrum miasta w kierunku północnym. Otoczenie nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pomologiczna

Centrum,Skierniewice

16,22 zł/m²74 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opis nieruchomości Do wynajęcia pomieszczenie na usługi biurowy lub na cichą działalność usługową, w budynku-biurowcu na II piętrze. Do wynajęcia lokale o powierzchni od 12 do 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pomologiczna

Centrum,Skierniewice

16,22 zł/m²74 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy lub na cichą działalność usługową. W budynku-biurowcu na II piętrze. Na II piętrze dwa pokoje o pow. 12 m2 i 42 m2, pokój socjalny i wc. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Aleja Niepodległości

Centrum,Skierniewice

14 zł/m²50 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wynajmę lokal na drugim piętrze: - powierzchnia całkowita lokalu 50m2 - 4 pomieszczenia w tym wyposażona toaleta - dwa pokoje, wyposażona kuchnia - wejście od ulicy Wschodniej - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Lelewela

Skierniewice,łódzkie

27,69 zł/m²65 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal położony blisko dworca pkp i pks z przeznaczeniem na mi.in biura, kancelarie, gabinety lekarskie, salon kosmetyczny, żłobek itp. W sąsiedztwie: studio relax, tesco,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Sucharskiego

Widok,Skierniewice

23 zł/m²65 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam do wynajęcia pomieszczenie w idealnym stanie na piętrze na osiedlu mieszkaniowym przy ul. Sucharskiego 12. W tym samym budynku znajduje się market spożywczy, sklep odzieżowy, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Sucharskiego

Widok,Skierniewice

50 m²

 

Przeznaczenie:biurowe