Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Skierniewice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Widok

Widok,Skierniewice

180 000 zł59 m² 3 050,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Skierniewicach, 59 m2 , 2 pok, parter, na Osiedlu Widok.Dwa pokoje i duża kuchnia z dwoma oknami. Kuchnia do remontu. Podwójne drzwi. Stolarka okienna wymieniona. Łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum,Skierniewice

128 000 zł37 m² 3 497,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

wspólnota mieszkaniowa, niski czynsz, 5 min do pkp/pks; blisko poczta, supermarkety, szpital, przychodnia, autobusy; okna nowe drewniane; łazienka po remoncie; parkiet; pokoje nieprzechodnie; kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Widok,Skierniewice

169 000 zł48 m² 3 507,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie Skierniewice ul. Iwaszkiewicza 11 Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 48,17m2 na pierwszym piętrze środkowe osiedle Widok. Salon, sypialna, widna kuchni, przedpokój. oddzielne wc. Blok ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Widok,Skierniewice

170 000 zł47 m² 3 601,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam kupno mieszkania dwupokojowego o powierzchni 47,2 m2 położone na ul. Iwaszkiewicza os. Widok! Wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu niezależne, dwa ustawne pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Widok,Skierniewice

32 m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 32M ,2 pokoje,parter,osiedle widok,skierniewice.W POBLIZU SZKOLY,PRZEDSZKOLA,ZLOBEK,KOSCIOL,SKLEPY,PKP,MZK,W MIESZKANIU OKNA PLASKIOWE,2 SZAFY SUWANE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Widok

Widok,Skierniewice

116 000 zł34 m² 3 411,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Ciche, przytulne mieszkanie, do dyspozycji 2 windy, w pobliżu szkoła, przedszkole, place zabaw, sklepy, stacje benzynowe, tesco, kaufland, castorama, kfc, niedaleko stacja pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jaworskiego

Centrum,Skierniewice

115 000 zł23 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Gotowe do zamieszkania bez wkładu finansowego (kuchnia w zabudowie pozostaje do nowego właściciela). Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomologiczna

Skierniewice,łódzkie

138 750 zł37 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie połozone w centrum miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mszczonowska

Centrum,Skierniewice

136 500 zł39 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie znajduje się blisko dyskontów spożywczych i biblioteki, posiada oddzielną łazienkę i toalete.Okna są wymienione na plastykowe.Dodatkowo sprzedam garaż 19m2 wraz z kanałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Skierniewice

150 000 zł36 m² 4 159,73 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Witam, sprzedam przytulnie i funkcjonalnie urządzone mieszkanie o pow. 36,06 m + piwnica oraz balkon. Mieszkanie składa się z przedpokoju z zabudowaną szafą komandor, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Skierniewice,łódzkie

164 000 zł48 m² 3 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 48m2 w centrum Skierniewic, ul. Cicha. Sprzedaż bezpośrednia bez pośredników. Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią z przestronnym oknem. Osobna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Widok,Skierniewice

250 000 zł61 m² 4 085,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie w Skierniewicach przy ulicy Armii Krajowej, nowe budownictwo, umiejscowione na I piętrze (pod mieszkaniem lokal użytkowy biuro rachunkowe), z prywatnym ogrodzonym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Skierniewice,łódzkie

110 000 zł38 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam mieszkanie w Skierniewicach przy ul. Marii Konopnickiej 1, pow. 38m2, 1 pokój z wnęką gdzie można dodatkowo zaaranżować sypialnię, piękna duża widna kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomologiczna

Skierniewice,łódzkie

174 000 zł54 m² 3 210,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cena do negocjacji! Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 54,2 m2 w Skierniewicach na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym, do remontu. Składa się z pokoju dziennego o pow. 17,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Skierniewice,łódzkie

285 000 zł58 m² 4 913,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ładne, nowoczesne, 5-letnie mieszkanie - użytkowane od IX.2007. Aneks kuchenny z zabudową i wyposażeniem agd (lodówka lg No Frost, piekarnik elektryczny Mastercook, płyta gazowa Mastercook,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Widok,Skierniewice

220 000 zł58 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni uzytkowej 57,86 metra kwadratowego, polozone jest w Skierniewicach przy ul M. Wankowicza w bloku numer 8 (ocieplonym), ktorego to lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 25-lecia PRL

Centrum,Skierniewice

147 000 zł44 m² 3 340,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania mieszkanie spółdzielcze,własnościowe w Skierniewicach, na wysokim parterze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m2.Składa sie z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

120 000 zł32 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne, małe mieszkanie położone w niewielkiej odległości do dworca pkp , blisko supermarkety, szkoła, przedszkole,place zabaw. Do dyspozycji domofon, piwnica,tv kablowa, przed blokiem parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Skierniewice,łódzkie

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie po remoncie, wysoki standard, kuchnia w zabudowie (razem z agd) z częścią jadalną, salon, sypialnia, mały pokój, w przedpokoju oraz w sypialni szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mszczonowska

Centrum,Skierniewice

156 000 zł60 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mjeszkanie na 4 pietrze 3 pokojowe do karzdego osobne wejscie rozkladowe 0sobna kuchnja zadbane z balkonu widok na centrum blisko szkola przychodnja i przystanki autobusoe blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 62m2 mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1972r. w centrum Skierniewic. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc. Na podłodze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

130 000 zł32 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 32m2, usytuowane na parterze. Mieszkanie składa się z 2 ustawnych pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Skierniewice,łódzkie

247 500 zł45 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie przy ul. Mickiewicza 12 w nowym bloku 45 m, sypialnia, duży pokój z kuchnią, przedpokój, łazienką + taras z ogrodzonym ogródkiem (mieszkanie na parterze). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Widok

Widok,Skierniewice

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Blok z cegły. Mieszkanie 2-pokojowe. Duży salon, duża kuchnia, mała sypialnia. Mieszkanie umeblowane. Niezależny balkon. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego (ewentualnie można pomalować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gałeckiego

Centrum,Skierniewice

276 920 zł64 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie 64,4 m2 w centrum Skierniewic w ocieplonym bloku z cegły. Idealna lokalizacja! Cisza, podwyższony parter w czteropiętrowym bloku. Idealne rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przerwy-Tetmajera

Widok,Skierniewice

230 000 zł60 m² 3 811,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie jak nowe, bardzo zadbane, przestronne i jasne W cenie: -zabudowa kuchenna - nowa kuchnia gazowa (gaz w czynszu) -szafa wnękowa komandor - wanna robiona na zmówienie duża

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Widok,Skierniewice

248 000 zł62 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Blok z cegły. Mieszkanie 3-pokojowe (salon 17m2, dwa pokoje po ok.11m2, kuchnia z jadalnią 12m2, oddzielna toaleta, łazienka 4m2, przedpokój). Kuchnia z jadalnią zabudowana ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widok

Widok,Skierniewice

205 000 zł51 m² 4 051,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-3 z balkonem (płytki na podłodze), szczytowe, dwa pokoje, łazienka z wc, przedpokój, kuchnia, o pow. użytkowej 50,60 m2, położone na IV piętrze (blok IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki

Centrum,Skierniewice

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży świetnie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane na parterze 2 piętrowego budynku. Wysokie budownictwo, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum,Skierniewice

195 000 zł58 m² 3 362,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania własnościowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na czwartym piętrze. Duży przedpokój , ustawne pokoje (duży ponad 20m2), widna kuchnia nieumeblowana, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widok

Widok,Skierniewice

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży balkon, blok ocieplony latem 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Widok,Skierniewice

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w bloku 2 klatkowym o powierzchni 38m2. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, balkon i piwnica. Mieszkanie widoczne na zdjęciach z pełnym wyposażeniem kuchni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Widok,Skierniewice

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48.38 m. zlokalizowane na 5. piętrze w wieżowcu. Wykończenie mieszkania to: w łazience, kuchni oraz na korytarzu terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

350 000 zł94 m² 3,72 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czyste, komfortowe i nowoczesne w cichej i bezpiecznej okolicy, po generalnym remoncie. Składa się z 5 pokoi, przedpokoju, kuchni, balkonu, osobnego wc i łazienki (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Widok,Skierniewice

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam całkowicie nowe, słoneczne, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 z tarasem w Skierniewicach wykończone w wysokim standardzie (żaluzje zewnętrzne, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Centrum,Skierniewice

155 000 zł38 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Kopernika o powierzchni 37,98 m2. Zlokalizowane na czwartym piętrze ze ślicznym widokiem z balkonu. Mieszkanie jest widne o dobrym rozmieszczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Widok,Skierniewice

254 100 zł60 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam do sprzedania mieszkanie na osiedlu Widok. Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia. Trzy pokoje, widna kuchnia, łazienka i wc. W mieszkaniu nowe podłogi, wymienione drzwi z ościeżnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Widok,Skierniewice

115 000 zł37 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

DO sprzedania mieszkanie na ul. Iwaszkiewicza 2 na osiedlu widok. Stan dobry do odnowienia, wymienione okna, szerokość balkonu 320CM, ilość pomieszczeń 1 pokój (19mkw) I W oddzielnym pomieszczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 25-lecia PRL

Skierniewice,łódzkie

159 000 zł44 m² 3 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe w Skierniewicach, na wysokim parterze czteropiętrowego (ocieplonego) bloku. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, o powierzchni użytkowej 44 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Centrum,Skierniewice

184 000 zł44 m² 4 177,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne mieszkanie w samym centrum miasta. III-cie piętro w bloku IV-pietrowym. Blok pobudowany z cegły, ocieplony.Mieszkanie środkowe. Jest ono po generalnym remoncie. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum,Skierniewice

205 000 zł58 m² 3,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania własnościowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na czwartym piętrze. Duży przedpokój , praktyczny rozkład pokoi (duży ponad 20m2), widna kuchnia, łazienka.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij