Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Skierniewice - Oferty sprzedaży i najmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Skierniewice

150 000 zł36 m² 4 159,73 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Witam, sprzedam przytulnie i funkcjonalnie urządzone mieszkanie o pow. 36,06 m + piwnica oraz balkon. Mieszkanie składa się z przedpokoju z zabudowaną szafą komandor, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Widok,Skierniewice

250 000 zł61 m² 4 085,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie w Skierniewicach przy ulicy Armii Krajowej, nowe budownictwo, umiejscowione na I piętrze (pod mieszkaniem lokal użytkowy biuro rachunkowe), z prywatnym ogrodzonym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomologiczna

Skierniewice,łódzkie

174 000 zł54 m² 3 210,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cena do negocjacji! Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 54,2 m2 w Skierniewicach na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym, do remontu. Składa się z pokoju dziennego o pow. 17,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Centrum,Skierniewice

700 zł32 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane. 2 pokoje z kuchnią oraz łazienką. Większy pokój z regałem, łóżkiem, ławą, fotelami. Mniejszy: łóżko, szafa. Kuchnia kompletna. Przedpokój z wieszakiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Widok,Skierniewice

650 zł100 m² 6,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, urocze i przestronne 60 m2 poddasze mieszkanie przy ul. Asnyka, w budynku wielorodzinnym położonym przy ul. Asnyka. Lokal znajduje się nad 2 i m piętrze budynku, okna dachowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 25-lecia PRL

Centrum,Skierniewice

147 000 zł44 m² 3 340,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania mieszkanie spółdzielcze,własnościowe w Skierniewicach, na wysokim parterze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m2.Składa sie z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

120 000 zł32 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne, małe mieszkanie położone w niewielkiej odległości do dworca pkp , blisko supermarkety, szkoła, przedszkole,place zabaw. Do dyspozycji domofon, piwnica,tv kablowa, przed blokiem parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 62m2 mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1972r. w centrum Skierniewic. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc. Na podłodze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Widok

Widok,Skierniewice

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Blok z cegły. Mieszkanie 2-pokojowe. Duży salon, duża kuchnia, mała sypialnia. Mieszkanie umeblowane. Niezależny balkon. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego (ewentualnie można pomalować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przerwy-Tetmajera

Widok,Skierniewice

230 000 zł60 m² 3 811,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie jak nowe, bardzo zadbane, przestronne i jasne W cenie: -zabudowa kuchenna - nowa kuchnia gazowa (gaz w czynszu) -szafa wnękowa komandor - wanna robiona na zmówienie duża

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Widok,Skierniewice

248 000 zł62 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Blok z cegły. Mieszkanie 3-pokojowe (salon 17m2, dwa pokoje po ok.11m2, kuchnia z jadalnią 12m2, oddzielna toaleta, łazienka 4m2, przedpokój). Kuchnia z jadalnią zabudowana ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum,Skierniewice

195 000 zł58 m² 3 362,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania własnościowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na czwartym piętrze. Duży przedpokój , ustawne pokoje (duży ponad 20m2), widna kuchnia nieumeblowana, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Widok,Skierniewice

254 100 zł60 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam do sprzedania mieszkanie na osiedlu Widok. Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia. Trzy pokoje, widna kuchnia, łazienka i wc. W mieszkaniu nowe podłogi, wymienione drzwi z ościeżnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Widok,Skierniewice

115 000 zł37 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

DO sprzedania mieszkanie na ul. Iwaszkiewicza 2 na osiedlu widok. Stan dobry do odnowienia, wymienione okna, szerokość balkonu 320CM, ilość pomieszczeń 1 pokój (19mkw) I W oddzielnym pomieszczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 25-lecia PRL

Skierniewice,łódzkie

159 000 zł44 m² 3 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe w Skierniewicach, na wysokim parterze czteropiętrowego (ocieplonego) bloku. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, o powierzchni użytkowej 44 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Centrum,Skierniewice

184 000 zł44 m² 4 177,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne mieszkanie w samym centrum miasta. III-cie piętro w bloku IV-pietrowym. Blok pobudowany z cegły, ocieplony.Mieszkanie środkowe. Jest ono po generalnym remoncie. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum,Skierniewice

205 000 zł58 m² 3,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania własnościowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na czwartym piętrze. Duży przedpokój , praktyczny rozkład pokoi (duży ponad 20m2), widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Widok,Skierniewice

127 000 zł37 m² 3 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie kawalerka 37mkw. Przy ulicy iwaszkiewicza 2 na osiedlu widok. Stan mieszkania dobry do odświeżenia, z piwnicą, czysta I zadbana klatka schodowa, domofon, umeblowane, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prymasowska

Skierniewice,łódzkie

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kawalerkę z aneksem kuchennym 35m przy parku na ul.Prymasowskiej w Skierniewicach (ładny widok z okna). Do dworca 5-10 min pieszo przez park, 1 min do rynku głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prymasowska

Skierniewice,łódzkie

1 300 zł61 m² 21,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajme ladne, zadbane mieszkanie w Skierniewicach. Mieszkanie miesci sie w bloku spoldzielni Bielany-Bis, przy ul. Prymasowskiej 19, trzecie pietro, okna wychodza na ciche i zamkniete podworka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prymasowska

Skierniewice,łódzkie

305 000 zł61 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam ladne, zadbane mieszkanie w Skierniewicach. Mieszkanie miesci sie w bloku spoldzielni Bielany-Bis przy ul. Prymasowskiej 19 na trzecim pietrze. Okna wychodza na ciche i zamkniete.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

229 000 zł72 m² 3 180,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

M5 - Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, jasne, 2 piętro w wieżowcu, winda, ciepła woda i gaz z sieci miejskiej. Bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum handlowe, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Widok,Skierniewice

227 000 zł58 m² 3 913,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

mieszkanie składa się z dużej kuchni z jadalnią, wyremontowanej łazienki, dużego przedpokoju i dwóch pokoi. Okna są wymienione na plastikowe z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum,Skierniewice

416 500 zł85 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjne mieszkanie II poziomowe 85 m2 blisko dworca. 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, duża garderoba. cegła; nowoczesna kuchnia, zabudowy wnękowe. Możliwość dokupienia garażu przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Norwida

Widok,Skierniewice

47 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

mieszkanie do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Widok,Skierniewice

295 000 zł65 m² 4 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Pełne wyposażenie kuchni w ofercie, oraz szafy komandor w przedpokoju, mieszkanie środkowe, ciepłe i ciche. Dobra lokalizacja, miłe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława

Centrum,Skierniewice

160 000 zł39 m² 4 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w zamknętym, cichym osiedlu w cetrum miasta. Brama na pilota, miejsca parkingowe. Doskonała lokalizacja. Meble i sprzęt agd w kuchni. Ogrzewanie i c.w. indywidualne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Widok,Skierniewice

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Możliwość kupna mieszkania wraz z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mszczonowska

Skierniewice,łódzkie

120 000 zł25 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

wyremontowane i umeblowane mieszkanie na II p.- środkowe, nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna, nowe okna PCV, widna kuchnia (glazura, terakota), łazienka z WC (glazura, terakota),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widok

Widok,Skierniewice

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie środkowe, z dużym tarasem, dodatkowo duża piwnica, w pokojach parkiet,w kuchni meble pod zabudowę, wc i łazienka oddzielne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki

Centrum,Skierniewice

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Duże przestrzenne mieszkanie49m2,wysokie w kamienicy(dom wielorodzinny) składające się z 2 pokoi ,20m2 pokoju i ok.10m2 pokoiku ,łazienka razem z ubikacją,duży przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Skierniewice,łódzkie

115 000 zł33 m² 3 484,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2- pokojowe z aneksem kuchennym po remoncie ,ciche ,widne,ciepłe. Mały czynsz. Wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Widok,Skierniewice

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 48m2 na osiedlu Widok. Mieszkanie składa się z dwóch jasnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki i osobnego wc, balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucharskiego

Widok,Skierniewice

240 000 zł66 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Z dużego przedpokoju osobne wejścia do każdego pomieszczenia. Duża kuchnia do remontu- w rozliczeniu mogą zostać meble ( białe) na wymiar.Oddzielnie wc i łazienka- na podłogach terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mszczonowska

Skierniewice,łódzkie

130 000 zł36 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

M-3 w Skierniewicach przy ul. Mszczonowskiej na I piętrze w 4-piętrowym odnowionym i ocieplonym bloku, o pow.36m2. Dwa słoneczne pokoje i kuchnia, bez balkonu. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Centrum,Skierniewice

255 000 zł56 m² 4 553,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

do centrum 5 min.100m apteka,przychodnia zdrowia,szkoła,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Widok,Skierniewice

137 500 zł35 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Kawalerka o powierzchni użytkowej 36 m. kw. z oknami wychodzącymi na płd. zachód, jasna i słoneczna (widok na na pola i las). Piętro 3. W lokalu duży pokój z sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Widok,Skierniewice

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na osiedlu Widok, blisko sklepy, komunikacja miejska. Jednopokojowe ale przestronne (ponad 36 metrów), widna duża kuchnia, dużo słońca w dużym pokoju z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Centrum,Skierniewice

200 000 zł58 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4-pokojowe, możliwość przebudowy do 3-pokojowego, kuchnia urządzona, parking przed klatką schodową, 20 minut piechotą do dworca kolejowego Skierniewice Główne, 10 minut piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Centrum,Skierniewice

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

apartamentowiec w super lokalizacji.tylko 7 mieszkań w budymku.klimatyzacja,meble,podgrzewana podłoga,taras,wysoki standard,wanna z systemem deszczowym.tv 42 cale sharp,akwarium 500 litrów.i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Skierniewice

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie własnościowe 48m2 na I piętrze, środkowe, 2 pokoje (21 i 11 m2), kuchnia (6 m2), duża łazienka (4 m2), oddzielne wc. W pokojach i na korytarzu parkiety, w kuchni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij