Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Skierniewice Osiedle Starbacicha

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

510 000 zł2 040 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na osiedlu Starbacicha. Nieruchomość położona przy drodze wewnętrznej składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o nr 286 i 287, łącznej powierzchni 2040 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

3 000 000 zł4 873 m² 615,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 873 m²

Dom ze stajniami na osiem koni, budynkami gospodarczymi a także garażem na cztery samochody. Wszystko zbudowane w 2010 roku. Przy garażach pomieszczenie mieszkalne dla obsługi. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł141,68 m² 5 293,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom typu 'stan surowy zamknięty' położony w Skierniewicach, na ulicy Kosynierów. Powierzchnia nieruchomości wynosi 142 m , a cena to 750 000 pln, co daje 5 293 pln.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł105 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie lub lokal biurowy Centrum Skierniewic, 3 pokoje, 3000 zł Oferuję do wynajęcia duże, wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Skierniewic,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł2 200 m² 213,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z zabudową Skierniewice, halinów Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 2200 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Skierniewic,.

Szczegóły ogłoszenia

93 500 zł1 100 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania trzy działki budowlane o powierzchni 1100 m 2 każda. Teren w mpzp oznaczony mn (zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej). Prąd i woda w drodze gminnej. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł100 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 745 m²

Nieruchomość w pobliżu rzeki Rawki o powierzchni 4744m2, usytuowana w doskonałej lokalizacji (10 minut piechotą do pkp, sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła, wszystko w promieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 733 zł54,69 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym, garderobą i łazienką 54,69m2 w stanie deweloperskim w stylowej kamienicy w centrum miasta - to oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł7 008 m² 256,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna Premium Skierniewice Zalew Zadębie Prestiżowa lokalizacja Potencjał inwestycyjny Idealna pod osiedle szeregowe. To będzie wyjątkowa inwestycja. Oferujemy atrakcyjny teren.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł830 m² 283,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Skierniewicach - ul. Bielańska. Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bielańskiej w Skierniewicach.

Szczegóły ogłoszenia

35 424 zł1 200 m² 29,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferuje do wynajmu halę magazynową wysokiego składowania o powierzchni 1200 m2 ( wymiary 24 m x 48 m). Hala posiada 6 bram rozładunkowych: 2 bramy z możliwością wjazdu samochodu.